ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ
Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 10.00-17.00,
Онлайн: 24/7

пров. Тараса Шевченка, будинок 7/1
Показати на мапі

 

Замовте переклад заяви українською, російською, англійською або будь-якою іншою мовою. А ми професійно перекладемо і нотаріально засвідчимо за лічені хвилини.

У нас найвигідніші, найшвидші та найякісніші переклади у Києві!

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ
pourse
Найкращі ціни

від 180 грн

time
Висока швидкість

від 30 хвилин

9001
Бездоганна якість

ISO 9001:2008


Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!
На замітку!

Замовляючи переклади в нашому бюро, Ви ЗАОЩАДЖУЄТЕ кошти та час! Чому? Тому що ми також перекладемо печатку та виконавчий напис нотаріуса, і Вам не доведеться цього робити за кордоном.

Більше, ніж просто переклад заяв

Звернувшись до нашого бюро перекладів, Ви зможете:
  • скласти заяву у нашого нотаріуса;
  • зробити професійний переклад заяви;
  • отримати консультацію у юриста з міжнародного права.

Також іноземні громадяни, які не володіють російською або українською мовою, можуть скористатися послугами професійного перекладача для складання документів у нотаріуса.

Бюро перекладів професійно виконує:
  • переклад заяви на виїзд дитини;
  • переклад заяви про спонсорство;
  • переклад заяви про те, що заявник не перебуває у шлюбі та ін.
Заява про те, що заявник не перебуває у шлюбі

Заява про те, що заявник неодружений, може бути оформлена в Україні лише за особистої присутності заявника у нотаріуса. За довіреністю цей документ оформити не можна.

Заява на виїзд дитини

У випадках, коли дитина виїжджає за межі України у супроводі одного з батьків або у супроводі відповідальної особи, обов'язково необхідно скласти у нотаріуса заяву на виїзд дитини.

При цьому під час подання документів дитини на туристичну візу до консульства іноземної держави обов'язково подається і заява на виїзд дитини з перекладом. Також ця заява знадобиться для подання прикордонній службі України при перетині кордону.

Цікавий факт!

У більшості випадків посольства не повертають подані на розгляд оригінали документів, тому при візиті до нотаріуса краще відразу ж замовити два екземпляри заяви на виїзд дитини (один – для консульства, а інший – для прикордонної служби).

Також зазначимо, що у нотаріуса можна скласти на особу, яка супроводжує дитину, одну заяву на виїзд дитини від двох батьків одночасно, що дозволить Вам заощадити час та кошти.

Переклад заяв. Що важливо не пропустити!
Переклад заяв на російську, англійську та будь-які інші мови

Нотаріальне діловодство в Україні ведеться виключно українською мовою. У зв'язку з цим для країн СНД необхідно робити нотаріальний переклад заяв, а також будь-яких інших нотаріальних документів російською мовою. Оскільки посвідчувальний нотаріальний напис на перекладі виконується українською мовою, це часто спричиняє необхідність доопрацювання нотаріального перекладу. Для Вашої зручності ми надаємо послугу з додаткового перекладу такого напису мовою, яка Вам потрібна.

Для органів інших держав у більшості випадків потрібна апостилізація або легалізація нотаріальних документів. За детальною консультацією щодо цього питання Ви можете звернутися до фахівців нашого бюро перекладів.

Переклад заяв на українську мову

У державних органах України приймаються лише ті заяви, складені нотаріусами та органами інших держав, які завірені належним чином. Спосіб завірення заяви для дії на території України залежить від дипломатичних відносин України з країною, яка видала документ.

Наприклад, заяву, складену в країнах СНД, достатньо просто перекласти українською мовою та нотаріально засвідчити переклад. А заяву, складену в Італії, необхідно додатково апостилювати безпосередньо в Італії, і лише після цього зробити її переклад на українську мову з наступним нотаріальним засвідченням.

Якщо Ви не знаєте як правильно оформити заяву для дії на території України, Ви можете звернутися до наших спеціалістів за консультацією.

Потрібен якісний та терміновий переклад заяви? Звертайтесь до нас!

Вас чекає привітний колектив, якісні послуги, вигідні ціни на переклад заяв та свідоцтв та їхнє нотаріальне засвідчення.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!
А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!
(044) 500-87-87

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
0 800 501-787
Безкоштовно зі стаціонарних України
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 917-87-87
НАМ ДОВІРЯЮТЬ