Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

Легалізація документів зазвичай потрібна тим людям, які планують найближчим часом виїхати за кордон із різноманітними цілями. Це може бути, наприклад, здобуття освіти, купівля об'єктів нерухомості, працевлаштування, укладання шлюбного союзу тощо. Тому зараз надзвичайно потрібний переклад та легалізація документів. Київ  досить велике місто, мешканці якого часто потребують професійного перекладу документів та їх повної легалізації. Завдяки Київському обласному бюро перекладів кожен наш клієнт забезпечений такою можливістю.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Безкоштовні консультації

Навіть телефоном!

 

Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!

На замітку!

Щодо легалізації документів працюємо з державними органами та посольствами безпосередньо, без посередників!

Що таке Легалізація документів?

Консульська легалізація документів – це процедура надання юридичної сили офіційним документам для їх дії на території іншої держави шляхом підтвердження їх справжності або підтвердження справжності підписів осіб, уповноважених засвідчувати підписи на документах, а також дійсності відбитків штампів, печаток, якими скріплено документ, консулом цієї держави в країні походження цих документів.

Нерідко переклад документів та легалізація проводяться за допомогою апостилю. Такий штамп іноді значною мірою спрощує процес. Його можна ставити на документах, якщо вони пред'являтимуться у країнах, які підписали Гаазьку конвенцію. Легалізація зазвичай потрібна для різноманітних довідок, наприклад, про доходи або з місця роботи, свідоцтва про укладення шлюбу тощо. Але в нас можна перекласти практично будь-який документ. Буквально одразу ж можна здійснити і професійну легалізацію за всіма загальноприйнятими правилами, чинними на цей момент.

Процедура легалізації з Київським обласним бюро перекладів

Процес легалізації документів може тривати чимало часу. Він вимагає максимально чіткого та коректного оформлення документації, узгодження основних питань тощо. У цій справі повинні брати участь досвідчені фахівці. Тільки так переклад та легалізація документів будуть виконані на якісному рівні. Оптимальним рішенням буде довірити все професіоналам з нашого бюро перекладів. Ми маємо солідний досвід у цій сфері, що дає нам можливість робити все у мінімальні терміни.

Співпраця з нами дає Вам можливість отримати якісний, оперативний документ, його легалізацію. У нас завірення здійснюється також швидко та надійно.

Для нас переклад документів, легалізація є одним із базових напрямів діяльності. Тому для їх максимально якісного здійснення є все необхідне. Фахівці мають знання та досвід, що дозволяє все виконувати у максимально стислий термін, але на гранично якісному рівні. Іноді може бути потрібна легалізація деяких документів, наприклад, виданих судовими інстанціями, органами МВС тощо.

На замітку!

Не потрібно завіряти обласним управлінням юстиції документи, видані в СРСР.

Позбавимо Вас від витрачання часу на черги та поїздки установами та посольствами! 

Завжди зручно та вигідно замовляти легалізацію документів у Києві в нашому бюро. Чекаємо на Вас!

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00