Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

 

Усний переклад є одним із напрямків діяльності Київського Обласного Бюро Перекладів. Професійні перекладачі нашого бюро якісно надають послуги з усіх видів перекладів. Можна замовити переклад технічних текстів та різноманітних документів. Але останнім часом особливою популярністю користувався усний переклад. Тому багатьох цікавить його вартість.

На даний момент вартість усного перекладу залежить від низки деталей. Але варто відзначити, що ми готові приємно здивувати ціною всіх та кожного. Вартість наших послуг є однією з найбільш доступних на перекладацькому ринку. Усний переклад має велику кількість специфічних моментів, через що його ціноутворення також є складнішим. Трохи простіше визначити, скільки коштуватиме, наприклад, переклад довідки про несудимість або інший документ. З усним перекладом все може бути складніше. Але завжди можна розраховувати на сто відсотків, що наш усний переклад буде найдоступнішим, але максимально якісним.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

НАЙКРАЩІ ЦІНИ

Завжди приємно дивуємо ціною послуги!

01

ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ

apostil

АПОСТИЛЬ ДОКУМЕНТІВ

spravka

ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ

Виконуємо великі проекти в найкоротший термін

Налагоджена командна робота колективу та використовувані передові технології дозволяють перекладати до 100 сторінок/день у рамках одного проекту!

Найкраща вартість усного перекладу

Найкраща вартість усного перекладу змушує багатьох звертати увагу на наше бюро. Замовити професійні послуги усного перекладача можна практично будь-коли. Зробити це можна за телефоном або в офісі. Послуги такого фахівця можуть знадобитися на різноманітних конференціях, зустрічах із іноземними партнерами та на багатьох подібних заходах. Тому кожен, хто потребує такого перекладача, може звернутися до нас. Ми гарантуємо максимально точний, якісний усний переклад, вартість якого буде максимально демократичною.

ВИГІДНО, ПУНКТУАЛЬНО І ПРОФЕСІЙНО

eco

ПРИЙНЯТНІ ЦІНИ

sec

100% ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

war

БЕЗСТРОКОВА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Ми працюємо на ринку перекладів досить довго, щоб показати себе одним з найкращих бюро перекладів. Доступні ціни на всі послуги залучають чимало клієнтів. Але така народна цінова політика не коштуватиме нічого без високої якості послуг. А ми гарантуємо їхню відмінну якість, у тому числі послуг з усного перекладу. У штаті працюють лише справжні професіонали, які володіють усіма необхідними знаннями навичок конкретної мови.

Вартість такого перекладу може залежати від мови, рівня складності розмови, часу, протягом якого перекладач змушений буде супроводжувати клієнта та інших факторів. Але ця вартість абсолютно завжди буде дуже привабливою та приємною для клієнтів.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00