Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

 

В Україні є кілька великих міст, яскравим представником яких є місто-мільйонник Одеса. У місті зосереджено кілька іноземних посольств, також мають свої представництва і деякі закордонні компанії, установи. Тому часто потрібно для них готувати певну документацію, перекладати її тощо. Деякі люди стикаються з поданням документів до консульств для отримання візи, а для цього потрібна ретельна підготовка. Розуміючи важливість для своїх клієнтів такої послуги як легалізація, Обласне бюро перекладів готове допомогти у процесі легалізації в Одесі.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Безкоштовні консультації

Навіть телефоном!

 

Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!

На замітку!

Щодо легалізації документів працюємо з державними органами та посольствами безпосередньо, без посередників!

Професійна легалізація документів

На даний момент багато одеситів виїжджають за кордон з різних причин, а для цього потрібне оформлення спеціального в'їзного документа - візи, яка є обов'язковою для в'їзду на територію багатьох країн. Але одержати її буває не так просто. Необхідно подати цілу низку документів до посольства країни, віза якої оформляється. Без ретельної підготовки, зробленої за всіма правилами, не обійтись. Зауважимо, що також недостатньо буде отримати оригінал документа, наприклад, довідки про доходи чи щось подібне, а знадобиться ще додатково професійний переклад та легалізація. Тільки завдяки такій процедурі з'являється можливість використовувати документи в іншій країні на законних підставах.

На сьогоднішній день дуже часто потрібна професійна легалізація документів. Одеса найчастіше відчуває потребу цієї послуги. Розуміючи це, професіонали нашого бюро перекладів готові виконати її для Вас. Кожен мешканець, гість Одеси має змогу звернутися до наших досвідчених фахівців, які знають про процес легалізації документів буквально все. Таким чином, виходить своєрідна гарантія правильної легалізації та можливості використання підготовленого документа на повних законних підставах.

На замітку!

Не потрібно завіряти обласним управлінням юстиції документи, видані в СРСР.

Як швидко здійснити легалізацію документів?

Багато документів, виданих відповідними українськими органами, потребують легалізації. Завдяки цій процедурі стане можливим коректне використання документів за кордоном. Легалізація – це особливий вид процедури оформлення документації. Потрібно знати всі особливості процесу. Лише легалізований за всіма правилами документ можна використовувати там. Ми готові надати Вам високоякісні послуги легалізації документації різних видів в Одесі. Доступні ціни гарантуються. З нами легалізація документів не завдасть Вам зайвого клопоту і буде виконана терміново та якісно.

Завжди зручно та вигідно замовляти легалізацію документів в Одесі у нашому бюро. Чекаємо на Вас!

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00