Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

 

Нерідко виникає потреба в усному перекладі. Зазвичай ним перекладач займається під час безпосереднього спілкування з людьми, які розмовляють різними мовами. Наприклад, такий переклад може знадобитися під час усної розмови з представниками іноземних компаній, учасниками міжнародних конференцій, симпозіумів та подібних заходів. Іноді потрібно звернення до аудиторії в організацію масової комунікації.

Професійний усний перекладач здатний буквально на льоту вловлювати всі фрази та інформацію, яку йому повідомляють. Професіонал не втрачає жодних деталей, оперативно все аналізує та видає після перекладу. Таким чином, інформація адаптується до умов іншої мови, не втрачаючи жодних важливих деталей.

Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний помічник у підборі професійного усного перекладача!

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

Виконуємо великі проекти в найкоротший термін

Налагоджена командна робота колективу та використовувані передові технології дозволяють перекладати до 100 сторінок/день у рамках одного проекту!

БЕЗУМОВНА ЯКІСТЬ

Київське бюро перекладів здійснює свою діяльність, ґрунтуючись на українських та міжнародних стандартах

dstu
9001
dinen
 

Основні види усного перекладу

Розрізняють два ключові види усного перекладу. Першим є синхронний переклад, а другим – послідовний. Перший тип є досить непростою формою перекладу. Він створюється майже одночасно із виникненням оригінального тексту. Як правило, запізнення перекладу відносного оригіналу становить небагато. Синхронний переклад - це досить складний процес, тому часто потрібний досвідчений усний перекладач. Київ відрізняється досить активним життям. Постійно організовуються різноманітні зустрічі, заходи, на яких неможливо обійтися без кваліфікованої допомоги співробітника нашого бюро перекладів.

Послідовний усний переклад зустрічається найчастіше. Характерною особливістю цього типу перекладу можна назвати поперемінну роботу перекладача та відправника повідомлень. Поки спікер каже, перекладач обробляє інформацію, перекладає та адаптує її. Після цього розпочинається безпосередній процес ретрансляції. Професійний перекладач із належним досвідом якісно запам'ятовує текст, освоює його в деталях та видає гранично точно, не втрачаючи нічого важливого. Досвід дозволяє легко справлятися з найскладнішими перекладацькими завданнями.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ

Наше золоте правило – це клієнтоорієнтований підхід у всьому, що ми робимо. Ми любимо, цінуємо та працюємо для наших клієнтів.

ПЕРЕКЛАДИ БУДЬ-ЯКОЮ МОВОЮ

Бюро перекладів виконує переклади документів більш ніж 87 мовами. Разом із потребами наших клієнтів кількість робочих мов постійно зростає. Ми впевнені, що можемо допомогти виконати переклад будь-якою мовою!

ВЕЛИКИЙ ПЕРЕЛІК І КОМПЛЕКСНІСТЬ ПОСЛУГ

Ми завжди намагаємось бути більше, ніж просто Бюро Перекладів, тому спектр наших послуг значний та орієнтований на потреби клієнтів. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти!

Ми працюємо на даному ринку не перший день, завдяки чому переклади відрізняються відмінною якістю. Можна без проблем скористатися кваліфікованими послугами усного перекладача на різноманітних заходах. Доступні ціни при цьому є однією з найважливіших та пріоритетних наших переваг.

ВИГІДНО, ПУНКТУАЛЬНО І ПРОФЕСІЙНО

eco

ПРИЙНЯТНІ ЦІНИ

sec

100% ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

war

БЕЗСТРОКОВА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

 

 

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00