Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

Бюро перекладів у Києві № 1
КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ

Професійні переклади документів, нотаріальне засвідчення, легалізація та апостиль документів у найкоротші строки та за вигідними цінами від Обласного Бюро Перекладів у Києві!

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

 

НАЙКРАЩІ ЦІНИ

Завжди приємно дивуємо ціною на послуги!

01

ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ

apostil

АПОСТИЛЬ ДОКУМЕНТІВ

spravka

ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ

 

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ

Цінуємо час наших клієнтів і знаємо, що таке «потрібно вчора»

notary

НОТАРІАЛЬНИЙ ПЕРЕКЛАД

clock

АПОСТИЛЬ ДОКУМЕНТІВ

calendar

ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ

ВИКОНУЄМО ВЕЛИКІ ПРОЕКТИ У СТИСЛІ ТЕРМІНИ

Налагоджена командна робота колективу та використовувані передові технології дозволяють нам перекладати до 100 сторінок/день у рамках одного проекту!

 

БЕЗДОГАННА ЯКІСТЬ

Бюро перекладів здійснює свою діяльність, ґрунтуючись на українських та міжнародних стандартах

dstu
9001
dinen
 

Київське обласне бюро перекладів — це команда фахівців, яка впорається з будь-яким за складністю та обсягом завданням. У нашому колективі працюють тільки професіонали з багаторічним досвідом роботи. Послуги перекладачів доступні як приватним клієнтам бюро, так і компаніям та організаціям. Працюємо з будь-яким обсягом завдань: від одного документа до великих проектів. Незалежно від обсягів готові виконати послугу терміново.

Послуги перекладу в Києві

До нас звертаються за:
  • Письмовим перекладом документів, наукових і художніх робіт, інструкцій, креслень, текстів для сайтів і застосунків.
  • Усним перекладом. Синхронним і послідовним для ділових зустрічей, конференцій і інших заходів.

У кожного виду послуги є своя специфіка, тому над завданнями працюють різні фахівці. Усні перекладачі працюють в режимі реального часу, коли для перекладу треба використовувати свої навички, вміння та досвід. У фахівця немає можливості звернутися до словника, уточнити значення слів. Також важлива дикція й уміння працювати зі спікером.

Письмовий переклад теж має свої нюанси, адже робота з юридичними документами відрізняється від роботи з медичними. Над такими завданнями працюють перекладачі зі спеціалізацією в конкретній сфері.

Київське обласне бюро перекладів надає послуги з перекладу документів:

  • Особистих: паспорта, свідоцтва про народження, шлюб, смерть.
  • Про освіту: дипломи, додатки до диплома, атестати, сертифікати.
  • Медичні: довідки, направлення, історії хвороби.
  • Документи компаній: договори, статути, угоди тощо.

Виконуємо переклад як на українську, так і іноземні мови. Наші співробітники знають понад 87 мов, що допомагає надати послуги людям з будь-якої точки світу. У разі потреби зробимо нотаріальний переклад.

Для українців, що відправляються за кордон, допоможемо оформити апостиль або легалізувати документ для роботи, навчання або проживання в іншій країні. Усю процедуру за вас пройдуть наші фахівці. Послуга не тільки врятує від черг і ходіння по інстанціях, але й прискорює процес. Допоможемо одержати апостиль, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном.

Послуги бюро перекладу в Києві

Крім документів, у Київському обласному бюро можна перекласти й тексти іншого характеру. Це можуть бути інструкції, специфікації, пояснювальні матеріали, реферати, наукові праці, статті, креслення, схеми, документи, презентації, проекти, дослідження. Ми не обмежуємося одним форматом, готові виконати будь-яке завдання.

Послуги перекладів текстів можна розділити по галузях:

  1. Юридичний.
  2. Економічний.
  3. Медичний.
  4. Технічний.

Ураховуємо специфіку текстів. Над проектами працюють перекладачі з відповідною спеціалізацією та досвідом. Ми орієнтуємося на потреби клієнта, готові оформити переклад у заданому форматі, виконавши завдання точно в строк.

Щоб прискорити роботу, використовуємо сучасне програмне забезпечення. Над одним проектом працює одна команда фахівців, щоб уникнути різночитання. Для великих документів складається глосарій, який дозволяє уникнути різного трактування термінів. Кінцевий переклад перевіряється двічі, щоб уникнути неточностей і помилок. Гарантуємо якість перекладених текстів.

Ми розширюємо перелік послуг у Києві, щоб кожний клієнт міг одержати комплексне обслуговування. Для документів пропонуємо переклад, засвідчений нотаріусом. Зробимо верстку галузевих текстів як в оригіналі. Працюємо навіть зі складними форматами — кресленнями, схемами, презентаціями.

Перекладаємо сайти, застосунки та інші формати. У цьому разі готуємо платформи для однієї або декількох мов. Не просто перекладаємо матеріал, а локалізуємо під інший регіон, враховуючи особливості менталітету. До проектів залучаємо носіїв мови, які розбираються не тільки в мовних нюансах.

Працюємо із клієнтами із усього світу. Можете залишити заявку на сайті або прийти в наш офіс у центрі Києва, щоб проконсультуватися та скористатися нашими послугами. Порадуємо високим сервісом, доступними цінами, якісним виконанням завдань точно в строк. Довіряйте переклад професіоналам.

 

ВИГІДНО, ПУНКТУАЛЬНО І ПРОФЕСІЙНО

eco

ПРИЙНЯТНІ ЦІНИ

sec

100% ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

war

БЕЗСТРОКОВА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00