Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

 

Апостилювання документів є одним із своєрідних видів правового режиму, який наділяє юридичною силою документ з метою використання його за кордоном. Апостиль був запроваджений багато років тому як альтернатива консульській легалізації. Це було зроблено для скорочення часу оформлення документів та загального спрощення таких маніпуляцій. Апостиль та легалізація документів дозволяє зробити використання документа законним. Київське обласне бюро перекладів готове допомогти Вам у проставленні апостилю швидко та якісно.

Що таке апостиль и легалізація документів?

Апостиль є універсальною процедурою, що підтверджує юридичну силу документів. На апостилювання витрачається порівняно невелика кількість часу. Документи, які мають спеціальний штамп, можуть використовуватися в різних державах.

Якщо людина має намір поїхати до іншої країни на навчання, роботу, на постійне місце проживання, то обов'язково рекомендуємо зайнятися підготовкою деяких документів. Наприклад, це будуть документи про освіту. Для надання їм юридичної сили за кордоном потрібний апостиль, легалізація. Використання такої документації на законних підставах стане можливим після процедури проставлення апостилю.

Зараз все частіше потрібно апостилювання. Штамп апостиль потрібний для підтвердження легальності документів. Зазвичай він має певні розміри. Штамп може ставитися безпосередньо на документ, а також на окремий спеціальний лист, який потім підшивається до документації.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Безкоштовні консультації

Навіть телефоном!

 

Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!

На замітку!

Працюємо з державними органами безпосередньо, без посередників!

Як проставити апостиль в Україні?

Повноваження ставити Апостиль на документи на території України мають кілька державних органів.

Орган, до якого необхідно звернутися за проставленням апостилю, залежить від органу, який видав документ.

На території України повноваження, що дозволяють займатися проставленням апостилю, мають деякі державні органи, а точніше – міністерства. Але надавати всі супутні послуги, консультації та інше можуть кваліфіковані співробітники нашого бюро перекладів. Для нас апостиль та легалізація є одним із основних видів діяльності. Київське обласне бюро перекладів надає високоякісні послуги з перекладів, легалізації та апостилювання. Все робиться оперативно, якісно, за демократичними цінами.

Завжди зручно та вигідно замовляти легалізацію та апостиль документів у Києві в нашому бюро. Чекаємо на Вас!

На замітку!

Апостиль не проставляється на документи, видані закордонними дипломатичними установами України; на адміністративні документи, які мають пряме відношення до комерційних та митних операцій.

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00