Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

 

Довідка про несудимість може знадобитися під час оформлення різних документів, наприклад, для візи, влаштування на роботу за кордоном, отримання посвідки на проживання та в інших подібних ситуаціях. Іноді така довідка може знадобитися не тільки з рідної держави, але і з інших країн, де раніше проживала людина, навчалася або перебувала за обов'язком служби протягом більш як півроку.

Отримання такої довідки у відповідній інстанції є простою справою. Але складніші справи можуть бути з її легалізацією. Ця процедура зазвичай займає більше часу, проте за підтримки професіоналів це все можна виконати набагато швидше.

Київське обласне бюро перекладів займається наданням послуг з перекладів та легалізації різноманітних довідок. З нашою допомогою також можна підготувати довідку про несудимість, яка буде відповідати всім актуальним стандартам та нормам. Такі довідки видає виключно МВС. Вони можуть бути різними за терміном дії, що залежить від того, де вони будуть використовуватись надалі.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Безкоштовні консультації

Навіть телефоном!

 

Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!

Для чого потрібний апостиль на довідку про несудимість?

Нерідко потрібний  апостиль на довідку про несудимість. Завдяки такому штампу довідка набуває відповідної юридичної чинності. Він дозволяє легалізувати документ набагато швидше та простіше. Київське обласне бюро перекладів може посприяти в оформленні довідки про несудимість та провести її апостилювання за всіма встановленими правилами. Після отримання цього апостильованого документа Ви зможете на законних підставах використовувати його за кордоном. Слід зазначити, що вся процедура досить проста, якщо оформляти її за допомогою наших досвідчених співробітників бюро. Необхідно лише звернутися до нас за підтримкою і все буде зроблено максимально якісно.

На замітку!

Працюємо з державними органами безпосередньо, без посередників!

Як поставити апостиль на довідку про несудимість терміново у Києві?

Апостилювання довідки про несудимість має деякі нюанси, які можуть знати не всі, проте співробітникам нашого бюро перекладів вони відомі. З нашою допомогою можна отримати довідку з апостилем у досить стислий термін і за адекватною вартістю. Ми працюємо дуже професійно. Вам необхідно лише заповнити невелику форму замовлення для отримання легалізованої довідки про несудимість, яку можна використовувати за кордоном або зателефонувати нам.

Київське обласне бюро перекладів працює з державними органами без посередників, що значно скорочує терміни проставлення апостилю.

Також у нас абсолютно безкоштовно Ви отримаєте консультацію кваліфікованих фахівців, які грамотно та доступно розкажуть про вимоги та процедуру апостилю Ваших документів.

 

ЗВОНІТЬ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00