Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

Під час частих поїздок за кордон вам може знадобитися переклад документів. Досить часто потрібний переклад свідоцтв. Така процедура незамінна, як перед туристичною подорожжю, так і перед відправленням у ділову поїздку. Якщо за кордоном у вас є правові інтереси й відносини, то підготуйте переклади завчасно ще в Україні. У цьому вам допоможе Київське обласне бюро перекладів.

Для вас завжди

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Бездоганна якість

ISO 9001:2008

Київське Обласне Бюро Перекладів - ваш надійний партнер, перевірений часом!

Де зробити переклад свідоцтва в Києві?

Щодня Київське обласне бюро перекладів робить:

  • переклад свідоцтва про народження;
  • переклад свідоцтва про шлюб ;
  • переклад свідоцтва про смерть;
  • переклад свідоцтва про зміну імені або прізвища;
  • переклад свідоцтва про встановлення батьківства й тощо.

Зверніться до нашого офісу із оригіналом документів, і наші фахівці швидко перекладуть свідоцтво англійською, російською, німецькою, арабською або іншою мовою. Ми працюємо з 87 мовами, що допоможе вам безперешкодно вирішити будь-яке завдання.

Перекладаємо документи іноземців українською мовою для подачі в міграційну службу й інші офіційні органі України. Для громадян з Росії вистачить і нотаріального перекладу, який робиться в Київському обласному бюро перекладів. Для громадян інших країн, наприклад, Німеччини, буде потрібний апостиль на свідоцтво, штамп якого ставиться в офіційних органах Німеччини.

Для одержання візи

Подача документів на візу – досить нервова процедура. Тому важливо підготувати все відповідно до вимог країни, куди подається запит на одержання візи. Більшість консульств спрощують процедуру й вимагають тільки переклад свідоцтва іноземною мовою. Для цієї процедури не потрібне навіть нотаріальне засвідчення.

Важливо під час перекладу з української й російської мови надати написання імен і прізвищ на латиниці саме так, як вони зазначені в закордонному паспорті. Це унеможливить помилки, які не бажані у разі подорожування за кордон. Якщо ви робите шенгенську візу, то вам досить оформити переклад свідоцтва на англійську мову.

Переклад документів для подачі в іноземні установи

Якщо ви плануєте влаштуватися на роботу, постійно проживати за кордоном або оформлювати різного роду угоди в інших державах, то вам потрібно не тільки перекласти свідоцтво про народження або шлюб, але й поставити апостиль. Процедура здійснюється в Міністерстві юстиції. У деяких випадках після апостилювання потрібний нотаріальний переклад свідоцтва й повторне апостилювання.

Київське Обласне Бюро Перекладів рекомендує завчасно подбати про відповідність свого документа сучасним вимогам. Наприклад, свідоцтво про народження, видане в радянський період, необхідно обміняти на свідоцтво нового зразка. Важлива й дата видачі дубліката. Деякі держави вимагають документ, дата видачі якого не перевищує 6 місяців.

Чого не повинно бути на оригіналі свідоцтва:

  • ламінування;
  • сторонніх штампів і позначок;
  • печатки виконавчого комітету місцевої ради (повинна бути тільки органу ЗАЦС).

У разі потреби наші фахівці допоможуть пройти кожний етап оформлення документа для того, щоб ви могли скористатися ним за кордоном. Бюро офіційно працює з державними органами, що дозволяє прискорити процедуру одержання дублікатів і апостилю.

Наші менеджери проконсультують щодо необхідності нотаріального засвідчення перекладу свідоцтва, а також подвійного апостилювання. З нашим бюро ви зможете грамотно й швидко підготувати всі документи ще до виїзду в іншу країну.

Потрібний якісний і терміновий переклад паспорта? Звертайтеся до нас!

Вас чекає привітний колектив, якісні послуги, вигідні ціни на переклади документів і їхнє нотаріальне засвідчення.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00