Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

 

Англійська мова вважається міжнародною, сьогодні багато хто розмовляє нею, а також активно використовує для ведення переговорів і т.д. Все це і зумовило її неймовірну популярність. В Україні знаходиться чимало філій компаній з різних країн, які дуже часто потребують професійного перекладу. Київське Обласне Бюро Перекладів готове допомогти з професійним перекладом та виконати переклад тексту англійською мовою дуже якісно.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Бездоганна якість

ISO 9001:2008


У нас тільки досвідчені перекладачі англійської мови

Переклад тексту на англійську мову може знадобитися в багатьох ситуаціях, наприклад, для оформлення угод, консультування із зарубіжними партнерами тощо. Найчастіше потрібен переклад документації. Важливо звернутися за підтримкою до фахівців, для яких переклад англійських текстів є базовим профілем діяльності. У Київському Обласному Бюро Перекладів працюють виключно досвідчені фахівці, які володіють усіма знаннями ключових нюансів англійської мови.

Наявність у нас професійних перекладачів у штаті гарантує високу якість перекладу. З нами професійний та якісний переклад англійського тексту є реальністю.

АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

ТЕСТОВІ ПЕРЕКЛАДИ

Будь-якою мовою
 

БАЗОВА ВЕРСТКА

1:1 з оригіналом
 

Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!

Переклад текстів з англійської мови краще довірити нам – фахівцям. Тільки ми можемо гарантувати абсолютно якісний переклад тексту. Наші досвідчені співробітники бюро виконають його згідно з усіма нормами та правилами, передавши всі особливості тексту, яких часом може бути чимало.

Надаємо переклади виключно високої якості

Письмовий переклад тексту англійською мовою може вимагати засвідчення. В основному воно необхідне для легалізації документа. Такі документи потрібні для поїздки в інші країни, щоб можна було використовувати їх цілком законно. Також переклад такого типу може стати в нагоді для надання в офіційні установи.

Співробітники нашого бюро гарантують відмінний та доступний переклад текстів на англійську мову. Якість завжди є стабільно високою. Фахівці готові перекласти текст, відредагувати його як найточніше, а також завірити. Якщо потрібно, існує можливість підготовки нотаріально засвідчених копій.

Переклад тексту на англійську мову в нашому бюро відповідає всім стандартам. Після завершення процедури у документі наявні усі деталі, як в оригіналі. Тому такий англійський переклад тексту користується неймовірною популярністю на сьогоднішній день у наших клієнтів. У зв'язку з цим ми надаємо його за найкращими цінами.

Відповідаємо міжнародним стандартам

Слід зазначити, що наша перекладацька діяльність здійснюється відповідно до вимог українських та міжнародних стандартів.

dstu
9001
dinen

Київське Обласне Бюро Перекладів – професіонали своєї справи!

Фахівці нашого бюро перекладів, які виконують переклади тексту англійською мовою, допоможуть Вам незалежно від складності та обсягу роботи; виконають все грамотно та в стислий термін. Цінуйте свій час та гроші, співпрацюйте з професіоналами!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00