Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

Бюро перекладів у Києві
КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ

Ми працюємо понад 20 років, надаючи широкий спектр перекладацьких послуг, щоб кожний клієнт міг швидко вирішити поставлені завдання. Виконуємо професійний переклад документів для приватних і юридичних осіб, засвідчуємо їх у нотаріуса, робимо апостиль і легалізацію. Для компаній виконуємо галузеві переклади із залученням вузькоспеціалізованих перекладачів.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ
 
КРАЩІ ЦІНИ

Завжди приємно дивуємо ціною на послуги!

 
ВИСОКА ШВИДКІСТЬ

Цінуємо час наших клієнтів та знаємо, що таке «потрібно на вчора»

ВИКОНУЄМО ВЕЛИКІ ПРОЕКТИ В КОРОТКІ СТРОКИ

Налагоджена командна робота колективу та використовувані передові технології дозволяють перекладати до 100 сторінок/день у рамках одного проекту!

БЕЗДОГАННА ЯКІСТЬ

Бюро перекладів здійснює свою діяльність, ґрунтуючись на українських та міжнародних стандартах

dstu
9001
dinen
 

Серед професійних послуг бюро перекладів:

 • Переклади на більше ніж 87 мов світу.

 • Легалізація документів українців для виїзду до інших країн.

 • Усні синхронні та послідовні переклади.

 • Локалізація сайтів, програмного забезпечення, застосунків.

 • Галузеві переклади: юридичний, медичний, технічний.

Для чого звертатися до бюро перекладів Києва?

Послуги перекладачів потрібні іноземцям в Україні, коли потрібно підготувати документи для посвідки на проживання, влаштування на роботу, ведення бізнесу. Українці звертаються до Київського обласного бюро перекладів перед поїздкою за кордон для навчання, роботи або переїзду на ПМП. Компанії та організації, які мають міжнародні контакти та співпрацюють з іноземними партнерами, звертаються за локалізацією, галузевими перекладами.

Київське обласне бюро перекладів на цей час — це:

 • Провідна компанія в сфері перекладацьких послуг в Україні.
 • 20-річний досвід роботи.
 • У нашій команді висококласні фахівці, зокрема носії мови та професіонали з вузькою спеціалізацією (медицина, технічні спеціальності, юриспруденція, економіка).
 • Якісна робота. Над кожним проектом працює кілька фахівців, а документи проходять багаторівневу перевірку, щоб виключити друкарські та будь-які інші помилки.
 • Великий перелік послуг: від перекладу паспорта до легалізації документів, перекладу статті до локалізації сайту.

Наше агентство перекладів здатне виконати максимальний список завдань, орієнтуючись на потреби клієнтів. Ми надаємо комплексні послуги, щоб ви могли одержати все в одному місці. Простий принцип роботи — ви звертаєтеся до нас і одержуєте готове рішення. Ми не просто перекладемо диплом про вищу освіту, а й зробимо апостиль, якщо це потрібно для навчання за кордоном. Не просто перекладемо договір з української на англійську, а й засвідчимо переклад нотаріально відповідно до вимог сторони, що приймає.

Вам не потрібно обходити десятки кабінетів і інстанцій, щоб підготувати документи в потрібному виді — довірте це нам. Наші фахівці зроблять усе в застережений термін. З нами ви заощаджуєте час і гроші. Наша робота відповідає стандартам, прийнятим в Україні й у міжнародному середовищі.

Бюро перекладів в Україні: чому варто вибрати нас?

До Київського обласного бюро перекладів звертаються як приватні особи, так і компанії. Ми працюємо з громадянами України й іноземцями, надаючи послуги на високому професійному рівні.

 • Зручне розташування офісу — у самісінькому центрі Києва. Бюро розташоване на провулку Шевченко 7/1. Поруч із метро Майдан Незалежності. Зручно добиратися з будь-якої точки міста.

 • Якість і точність перекладу. Над матеріалами працюють професійні перекладачі, також використовуємо програми, які прискорюють процес перекладу. Співробітники бюро постійно проходять навчання, переймають досвід закордонних колег, відвідують семінари й конференції, підвищуючи рівень своєї компетенції, постійно розвиваючись.

 • Швидкість виконання. У разі потреби ви можете замовити терміновий переклад. Наприклад, нотаріальний переклад паспорта за 30 хвилин. Апостиль на документ допоможемо оформити за 2 години. За 1 добу перекладемо 100 сторінок тексту.

 • Надаємо послуги, орієнтуючись на потреби й побажання клієнтів. Комплексний підхід до кожного: від одержання документів до легалізації.

 • Доступні ціни. У нас оптимальні тарифи. У бюро є спеціальні пропозиції для певних груп населення. Вартість послуг для переселенців, студентів з малозабезпечених родин буде нижчою, ніж у звичайному прайсі. Уточнити, яким ще групам населення надаються знижки, ви можете в наших менеджерів.

Наше агентство по праву вважається одним з провідних в Україні. Нам довіряють телевізійні канали, фінансові організації й банки, спортивні клуби й інші великі компанії. Працюємо з Інтером, Новим каналом, Приватбанком, Конті, Укрпоштою та іншими. Ми спеціалізуємося не тільки на письмових перекладах, але й робимо усні. Синхронний і послідовний переклади затребувані під час організації конференцій, семінарів, переговорів і неформальних робочих зустрічей.

Замовляйте послугу зручним способом: залишайте заявку на сайті, відправляйте тексти електронною поштою або приходьте в офіс із оригіналами документів. Фахівці нададуть відповіді на всі ваші питання, пов'язані з текстами, легалізацією або локалізацією проектів, допоможуть максимально правильно оформити переклад, пакет документів, зорієнтують у строках виконання замовлення.

 
ВИГІДНО, ПУНКТУАЛЬНО ТА ПРОФЕСІЙНО
eco
ПРИЙНЯТНІ ЦІНИ
sec
100% ДОТРИМАННЯ СТРОКІВ
war
БЕЗСТРОКОВА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
 
ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!
А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!
(044) 500-87-87
world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00