Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

 

Юридичні переклади від Київського Обласного Бюро Перекладів – це відмінна якість та доступність за короткий проміжок часу. Високий рівень роботи агентства, дотримання вітчизняних та закордонних стандартів підтверджуються міжнародними сертифікатами.

Юридичний переклад вимагає особливої педантичності перекладача та підкованості в юридичній сфері. Велика кількість термінів, складні формулювання та звороти – все це властиво юридичним текстам. Маючи справу з перекладом юридичної мови, потрібно вникати у зміст кожного речення з урахуванням пунктуації. З перекладами юридичних текстів працюють справжні професіонали. Фахівці Київського Обласного Бюро Перекладів володіють необхідними лінгвістичними та правовими знаннями, що дозволяє виконати замовлення максимально грамотно та точно з огляду на специфічну структуру викладу.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Бездоганна якість

ISO 9001:2008


Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!

Ми знаємо все про юридичні переклади!

Київське Обласне Бюро Перекладів робить переклади юридичних документів усіх видів, включаючи: контракти; договори та угоди; установчі документи; статути; закони, законодавчі та нормативні акти; судові документи; документи для тендерів та інші.

Окрім українських, компанія регулярно перекладає юридичні документи з таких країн, як Британські Віргінські Острови, Великобританія, Німеччина, Домінікана, Італія, Іспанія, Кіпр, Китай, Польща, Сейшели, США, Франція та Чехія. Фахівці нашого бюро мають значний досвід перекладу законодавчої бази цих держав.

Бюро також офіційно засвідчує юридичні документи, що надає їм юридичної сили. Найчастіше обирають нотаріальне засвідчення перекладів юридичних документів. Цей спосіб засвідчення вважається кінцевим етапом надання іноземним документам юридичної сили в Україні.

Однією з переваг замовлення перекладу юридичних текстів у Київському Обласному Бюро Перекладів є неодмінне дотримання конфіденційності при наданні послуг. Високо цінуючи довіру клієнтів, з інформацією, що надається в компанії, поводяться дуже відповідально.

АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

test

ТЕСТОВІ ПЕРЕКЛАДИ

Будь-якою мовою
 
verstka

БАЗОВА ВЕРСТКА

1:1 з оригіналом
 
kouryer

Юридичний переклад від професіоналів

Переклад юридичних документів виконується лише кваліфікованими співробітниками, які знають свою справу та готові виконати будь-які переклади на всі мови. Адже кожен юридичний документ має свою особливу структуру викладу. Крім цього, тут спостерігається специфіка насиченості термінами юридичної тематики, є непрості формулювання, звороти.

Щоб виконати юридичний переклад будь-якої складності, необхідно повністю зрозуміти суть кожної фрази, речення, врахувати при цьому поставлені розділові знаки. Тому над кожним замовленням працюють кваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід і знання в даному напрямку. Кожен співробітник має певні знання у міжнародному праві, тому кожен юридичний переклад буде виконано на найвищому рівні максимально точно, розгорнуто, високоякісно та в обумовлений строк.

Якщо є потреба виконати термінові або надто великі замовлення, тоді в даному бюро за роботу візьметься група досвідчених перекладачів, коректорів. У кожній готовій роботі буде збережено єдність використання всіх термінів, тому що кожен працівник працює з єдиною базою під час кожного замовлення. По завершенню кожного замовлення виконується обов'язкова вичитка редактором, щоб уникнути будь-яких незначних неточностей у формулюваннях.

Перекладемо юридичні документи на будь-яку мову

У міжнародному праві найбільш популярною є англійська мова, тому в бюро працює багато перекладачів мовної пари англійська-українська. Займаються юридичними перекладами також фахівці з грецької, івриту, іспанської, італійської, німецької, польської, французької, чеської та інших мов.

Київське Обласне Бюро Перекладів –
Бюро юридичних перекладів!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00