Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

 

Харків є одними з найбільших українських міст, населення якого перевищує мільйон людей. У ньому розташовані різні закордонні консульства, посольства та інші установи такого типу. Багато людей з різних причин стикаються з необхідністю здійснення подання певних документів до таких організацій. Наприклад, може знадобитися подання документів для оформлення в'їзного документа, тобто візи. Вони подаються до посольства країни, віза якої потрібна. Акцентуємо Вашу увагу на те, що потрібна ретельна підготовка відповідних документів за всіма правилами. Обласне бюро перекладів у Харкові посприяє Вам у процесі легалізації документів та їхньому професійному перекладі.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Безкоштовні консультації

Навіть телефоном!

 

Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!

На замітку!

Щодо легалізації документів працюємо з державними органами та посольствами безпосередньо, без посередників!

Яка процедура легалізації документів?

Практично кожен документ українського походження потребує легалізації для коректного застосування за кордоном. Легалізація є особливим типом процедури, коли необхідно оформити документ, підтвердити законність його використання і дотриматися всіх нюансів. Лише легалізований документ може використовуватись в іншій країні. В іншому випадку він не матиме жодної юридичної сили.

Процес легалізації зазвичай складається з кількох етапів. Наприклад, необхідно спочатку отримати документ, потім зазвичай потрібно його перекласти, а далі безпосередньо зробити легалізацію самого документа. Процедура апостилювання - навпаки простіша, ніж легалізація. Але обійтися тільки апостилем вдається далеко не завжди. Його вистачить, якщо людина готує документ для країни, яка є підписантом Гаазької конвенції. Вона передбачає суттєве спрощення процедури легалізації.

На замітку!

Не потрібно завіряти обласним управлінням юстиції документи, видані в СРСР.

З нами легалізація швидко і надійно!

Легалізація документів у Харкові може зайняти чимало часу, проте завдяки підтримці професіоналів з нашого бюро перекладів вдається скоротити період підготовки та зробити все відносно просто та швидко. З нашою допомогою реальною стає якісна легалізація документів. Харків  прийнято вважати великим і процвітаючим містом, мешканцям якого нерідко потрібні подібні послуги. Розуміючи всю важливість для Вас такого процесу як легалізація, ми готові взяти на себе весь клопіт з цієї процедури. Також у нас абсолютно безкоштовно Ви отримаєте консультацію кваліфікованих фахівців, які грамотно та доступно розкажуть про вимоги та процедуру легалізації Ваших документів.

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00