Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

 

Об'єднані Арабські Емірати є досить популярним напрямом для українців. У цій державі можна добре відпочити та знайти гідну роботу. Саме з цих причин деякі наші співвітчизники прагнуть поїхати туди. Однак це пов'язано з деякими важливими формальностями. Щоб можна було спокійно та на цілком законних підставах використовувати документи на території цієї держави, потрібно належним чином підготувати їх. Київське Обласне Бюро Перекладів готове допомогти Вам у цьому!

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Безкоштовні консультації

Навіть телефоном!

 

Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!

На замітку!

Щодо легалізації документів працюємо з державними органами та посольствами безпосередньо, без посередників!

Особливості легалізації документів в ОАЕ

Свого часу ОАЕ не підписали Гаазьку конвенцію, яка скасовує основні вимоги щодо легалізації офіційних документів. Тому не можна обійтися тільки апостилем, який дозволяє спростити процедуру узаконення. Що стосується Еміратів – треба провести досить складний легалізаційний процес. Зазвичай для цього треба звертатися до відповідного посольства, а також деяких міністерств. Однак професійна  легалізація документів для ОАЕ, яка здійснюється професіоналами нашого бюро перекладів, дозволяє спростити багато труднощів для Вас.

Легалізації у цьому разі можуть підлягати різноманітні документи, наприклад, свідоцтво про шлюб, народження, розлучення, статутні документи підприємств, різноманітні сертифікати, ліцензії, контракти, і навіть документи освітнього типу та інше. Кожен документ має свої особливості, які обов'язково треба брати до уваги в процесі легалізації.

Київське обласне бюро перекладів – спеціалісти своєї справи!

На даний момент існує зручний варіант, який уможливлює, щоб легалізація документів в ОАЕ пройшла порівняно просто, гладко і швидко. Потрібно заручитися підтримкою спеціалістів у конкретній сфері. Легалізація документації проводиться у компетентних органах. Але крім неї потрібний також і переклад, його нотаріальне засвідчення та інші супутні моменти. Наприкінці необхідно буде завірити документи у консульстві цієї держави, яке знаходиться у Києві.

Київське Обласне Бюро Перекладів знає всі нюанси цього процесу і може оформити все досить у стислий термін. Замовник в обумовлені терміни отримує готові документи, які потім можна на законній підставі використовуватиме на території ОАЕ. Наші спеціалісти виконають усю процедуру за Вас, починаючи від завірення у профільному міністерстві та закінчуючи безпосереднім завіренням в арабському консульстві.

На замітку!

Не передбачено процедури легалізації українських дипломів «внутрішнього» використання, тому вони легалізуються через нотаріально засвідчену копію або нотаріальний переклад.

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

 

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00