Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

Багато українців не знають, де взяти довідку про несудимість. Вона потрібна під час оформлення або у разі втрати документів, для одержання візи, посвідки на проживання або працевлаштування за кордоном. Ускладнює завдання короткий термін дії, тому важливо не затягувати процедуру одержання.

Для вас завжди

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Бездоганна якість

ISO 9001:2008

Київське Обласне Бюро Перекладів - ваш надійний партнер, перевірений часом!

Довідка про несудимість у Києві: для чого потрібна?

За цим документом до бюро перекладів звертаються як громадяни України, так і іноземці. Довідка видається тільки на території України. Інформація, зазначена в ній, говорить про відсутність або наявність судимості конкретної особи. Документ підтверджує, що особа не перебуває в розшуку, не відбуває строк, а якщо є судимість, то вона погашена.

Іноземцям довідка потрібна, щоб одержати офіційні документи для проживання або працевлаштування в Україні. Це обов'язковий етап під час одержання громадянства, посвідки на проживання. Оформлення довідки потрібно для банківських і кредитних організацій. Недостатньо одержати один раз оригінал, щоб постійно його використовувати. Документ чинний від 1 до 3 місяців.

Чому потрібні довідки про несудимість громадянам України?

Громадянам України запит у центри МВС потрібно робити з різних причин. Для одних — це процеси, пов'язані з діяльністю всередині країни, для інших — для виїзду за кордон.

Найпопулярніші причини:

  • Одержання в'їзної візи. Таку вимогу висуває ряд країн.
  • Оформлення ПНП в іншій державі.
  • Офіційне працевлаштування в іноземній компанії.
  • Навчання в коледжі, виші в іншій країні.
  • Одержання або відновлення загублених раніше документів.
  • Для всиновлення, одержання опіки над дитиною.
  • У разі потреби одержання дозволу на носіння зброї.

Ситуацій, для яких потрібний документ, більше, ніж перераховано вище. Незалежно від цілей довідку одержують у центрах МВС. Але якщо у вас немає можливості зайнятися цим питанням самостійно або потрібно зробити терміново, то Київське обласне бюро перекладів допоможе вам.

Як одержати довідку про несудимість?

Новим і постійним клієнтам нашої компанії допомагаємо швидко оформити необхідні документи. Одержання перетвориться в простий і комфортний процес, який не вимагатиме відлучатися з роботи, відриватися від своїх справ. До нас звертаються незалежно від місця проживання, досить відправити документи, а все інше зроблять менеджери. Навіть якщо ви живете в м. Київ, необов'язково приїжджати в наш офіс.

Що потрібно для замовлення довідки про несудимість?

Зв'яжіться з нами зручним способом: електронною поштою, телефоном або приходьте в офіс. Останній варіант зручний, якщо ви працюєте в центрі. Менеджери розкажуть, як одержати послугу швидко. Нижче приведений перелік для українців.

Документи для довідки про несудимість:

  • Копія внутрішнього паспорта. Потрібна перша сторінка та сторінка з реєстрацією.
  • Правильне написання попередніх прізвищ і імен українською мовою, якщо такі були.
  • Мета, для якої ви запитуєте довідку. Документ може видаватися в різних формах, залежно від запиту.

Іноземці надають копію закордонного паспорта (перша сторінка).

Заяву заповнюють менеджери бюро та подають у центр МВС. Допомагаємо зробити всі швидко — від 1 робочого дня. Послуга актуальна, коли немає часу на очікування та ходіння по інстанціях. Готовий документ дійсний від 30 до 90 днів залежно від призначення.

Якщо вам потрібно замовити довідку про відсутність судимості в Києві для подачі в іноземні установи, то рекомендуємо відразу звернутися в бюро. За кордоном не приймають українські документи без перекладу та відповідного оформлення. Тому краще все зробити в одному місці. Заощаджуйте час і гроші.

Для українських документів потрібний переклад, нотаріальне засвідчення, легалізація. Де оформити та зробити це швидко? У Київському обласному бюро фахівці візьмуться навіть за таке завдання, виконавши його максимально швидко. Пам’ятайте, що строк дії довідки обмежений. Тому не варто одержувати заздалегідь, а також довго відкладати одержання.

Наша компанія допоможе оформити, зробить переклад на 1 з 87 мов. Нотаріальне засвідчення підтвердить кваліфікацію перекладача. На наступному етапі відправляємо довідку на апостиль або консульську легалізацію. Залежить від країни, куди відправляється клієнт. Кожний етап виконаємо за лічені дні, щоб у вас був готовий документ. Уточнюйте вимоги у сторони, що приймає.

Наша команда працює, щоб зробити одержання документів доступним для кожної людини та позбавити від ходіння по кабінетах, очікування в чергах і заповнення нескінченних бланків. Ви займаєтеся своїми справами, а ми стираємо для вас кордони.

Потрібний якісний і терміновий переклад паспорта? Звертайтеся до нас!

Вас чекає привітний колектив, якісні послуги, вигідні ціни на переклади документів і їхнє нотаріальне засвідчення.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00