Виберіть свою мову

ТЕЛЕФОНУЙТЕ
        (044) 344-79-62
+38 (050) 581-07-91

США  +1 (949) 910-7008
ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 09.00-18.00

пров. Тараса Шевченка, буд. 7/1
Київ, 01001, Україна

Онлайн: 24/7

 

Сьогодні кожен з Вас має можливість замовити переклади різної документації на всі іноземні мови в Київському Обласному Бюро Перекладів. Оформлюючи різні замовлення в нашій компанії, кожен замовник заощаджує свій час та фінанси. При необхідності виконати переклад документації для візи, Ви можете сміливо звертатися до нас та отримати високоякісні послуги. У нас Вам перекладуть усе: від виконавчого напису та печатки до різних об'ємних документів, необхідних для подання на візу.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

pourse
Найкращі ціни
time
Висока швидкість
9001
Бездоганна якість

ISO 9001:2008


Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!

На замітку!

Замовляючи переклади у нашому бюро, Ви ЕКОНОМИТЕ кошти та час! Чому? Тому що ми також перекладемо печатку та виконавчий напис нотаріуса "під ключ", і Вам не доведеться повторно робити це за кордоном.

Особливості перекладу документів для візи

Переважно консульства країн Шенгенської угоди приймають документи від українців у спрощеній формі. У такому разі слід виконати переклад документів англійською, а потім зробити завірку печатками нашого бюро. У деяких випадках можна буде просто надати готовий переклад документа до оригіналу без нотаріального засвідчення перекладу.

Важливо відзначити, що чимало консульств не повертають документів, які були передані для видачі візи. Тому якщо виникне потреба в таких перекладах, тоді слід отримати їх дублікат, який має бути на руках того, хто вирушає за межі країни.

На замітку!

Ми можемо допомогти не лише з перекладом документів для візи.

Значний досвід у перекладі документів для візи

Київське Обласне Бюро Перекладів уже багато років працює з великою кількістю консульств різних країн. Тому працівники нашого бюро перекладів чудово знають усі нюанси щодо вимог інших країн до перекладів різних документів, а також оформлення повного пакету документів з метою виїзду за кордон. З нами переклад офіційних документів виконується досить швидко та професійно.

Якщо у вас виникла потреба виконати переклад документів для візи терміново, тоді фахівці нашої компанії нададуть усі послуги в найкоротші терміни за оптимальними цінами.

Слід зазначити, що багато держав вимагають, щоб дата видачі документів не перевищувала певний термін на момент, коли вони подаватимуться у відповідне консульство певної країни. Про всі послуги та особливості перекладів можна детально дізнатися у представника нашого бюро.

На замітку!

Практично всі консульства країн Шенгенської зони приймають переклади документів не тільки державною мовою, але й англійською, чим Ви можете скористатися та заощадити свої кошти, оскільки переклад на англійську мову дешевший за переклади на інші європейські мови.

Потрібен якісний та терміновий переклад документів? Звертайтесь до нас!

Вас чекає привітний колектив, якісні послуги, вигідні ціни на переклад документів та їхнє нотаріальне засвідчення.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
+38 (050) 581-08-09
 
ДЛЯ США
+1 (949) 910-7008
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 098-56-00