ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ
Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 10.00-17.00,
Онлайн: 24/7

пров. Тараса Шевченка, будинок 7/1
Показати на мапі

 

Замовте нотаріальний переклад документів англійською, німецькою, польською, російською чи будь-якою іншою мовою, а ми професійно їх перекладемо та нотаріально засвідчимо за лічені хвилини.

У нас для Вас найвигідніші, найшвидші та найякісніші переклади у Києві.

ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ

pourse
Найкращі ціни

від 60 грн

time
Виска швидкість

від 30 хвилин

9001
Безумовна якість

ISO 9001:2008

 

Київське Обласне Бюро Перекладів – Ваш надійний партнер, перевірений часом!

 

На замітку!

Ви заощаджуєте кошти та час, якщо робите переклади в нашому бюро! Чому? Тому що ми так само перекладемо печатку та виконавчий напис нотаріуса, і Вам не доведеться цього робити за кордоном.

 

Що передбачає нотаріальний переклад документів?

Нотаріальний переклад документа – це переклад документа дипломованим перекладачем із посвідченням нотаріусом справжності підпису перекладача на такому перекладі.

Виходячи з вищевказаного визначення в офісі нотаріуса, що засвідчує документ, повинен бути перекладач, який виконав переклад.

У виконавчому написі нотаріуса вказується текст подібний до цього: «Особа перекладача встановлена, його дієздатність та кваліфікацію перевірено».

 

На замітку!

Разом із засвідченням справжності підпису перекладача нотаріус може за необхідності також засвідчити вірність копії документа.

 

Виконуємо нотаріальні переклади документів 87 мовами

Не всі бюро перекладів мають перекладачів з дипломами, особливо з рідкісними мовами, відповідно, якщо знадобиться, окрім перекладу, нотаріальне засвідчення, то не у всіх бюро зможуть Вам допомогти.

Наше бюро працює вже понад 20 років, наші фахівці зможуть перекласти та нотаріально засвідчити документи більш ніж 87 мовами.

 

На замітку!

Замовляючи переклад документів із нотаріальним засвідченням, рекомендуємо зробити його у кількох копіях. У даному випадку Ви всього лише доплатите за нотаріальне засвідчення, оскільки вони напевно стануть Вам у нагоді в майбутньому.

 

Виконаємо нотаріальний переклад будь-якого документу

Наше бюро перекладів професійно та в найкоротший термін виконає нотаріальний переклад особистих документів усіх типів. Найбільш затребуваними є:

  • переклад паспорту;
  • переклад диплому і додатку до нього;
  • переклад свідоцтва про шлюб, про народження та ін.;
  • переклад довідки з місця роботи, з банку, про несудимість, про стан здоров’я;
  • переклад довіреності;
  • переклад заяви від батьків на виїзд дитини, про спонсорство та ін.;
  • переклад трудової книжки;
  • переклад водійського посвідчення (прав) і т.п.
 

На замітку!

Якщо Ви є професійним перекладачем та бажаєте самостійно виконати переклад своїх документів або документів компанії, Ви можете звернутися до нас за засвідченням. Наші перекладачі приймуть Вашу роботу, вичитають її і, за необхідності, відкоригують з урахуванням встановлених стандартів, а потім зроблять нотаріальне засвідчення чи засвідчення печаткою бюро.

 

Бюро перекладів з нотаріальним засвідченням

Необхідність у нотаріальному перекладі документів може виникнути у різних ситуаціях. Як приклад можна навести необхідність підготовки документації для людини, яка має намір поїхати в іншу країну на заробітки. Це ж може стосуватися і людей, які приїхали до України у пошуках роботи. Зазвичай для цього потрібно надання нотаріально завіреного перекладу паспорта до центру зайнятості. Також може знадобитися і диплом, перекладений та завірений.

Нотаріус має право здійснювати завірення виключно у присутності перекладача, який має відповідний диплом. Найвірнішим варіантом вирішення подібних проблем вважається бюро перекладів із нотаріальним завіренням. Співробітники такого бюро оформлять все за стандартами та загальноприйнятими правилами. Таким чином можна отримати повністю підготовлений документ в одному місці. У бюро послуги надаються у комплексі. Кожен співробітник має потрібну кваліфікацію, що дозволяє надавати послуги на максимально якісному рівні. У такому місці можна оформити швидке нотаріальне завірення найрізноманітнішої документації. Там же можна замовити переклад, апостилювання та багато іншого. Для цього можна лише зателефонувати до офісу.

Наразі досить затребуваним є наше бюро перекладів, завірення та переклад документів для якого є базовими напрямами діяльності. Тому якості їх надання приділяється особлива увага. Кожна послуга надається оперативно, надійно та за доступними цінами.

Іноді потрібний переклад документів, що засвідчують особу. А іноді треба завірити та перекласти інші документи, наприклад, довідки про доходи, реєстрацію шлюбу, свідоцтво про народження та інше. Наше бюро перекладів, нотаріальне завірення яким виявляється гранично якісним, є надзвичайно популярним на даний момент. Немає підстав для переживання щодо якості роботи. Це пов’язано з тим, що у бюро працюють виключно досвідчені, кваліфіковані професіонали. Їм відомі всі тонкощі профільної мови. Також є співробітники, на яких лежить безпосереднє завірення документації. Вони також мають усі знання, навички та права на здійснення подібної діяльності. Терміновий переклад та завірення документа може бути зроблено саме в нашому бюро.

 

Потрібен нотаріальний переклад документів?

На Вас чекає привітний колектив, якісні послуги, вигідні ціни на переклад паспортів та їх нотаріальне засвідчення.

 

ВИГІДНО, ПУНКТУАЛЬНО ТА ПРОФЕСІЙНО

eco

НАРОДНІ ЦІНИ

sec

100% ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

war

БЕЗСТРОКОВА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
044 500-87-87
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 917-87-87
НАМ ДОВІРЯЮТЬ