ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ
Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 10.00-17.00,
Онлайн: 24/7

пров. Тараса Шевченка, будинок 7/1
Показати на мапі

Сьогодні Київське обласне бюро перекладів надає своїм клієнтам послуги професійного усного послідовного перекладу. Наша компанія укомплектована великим штатом усних перекладачів для організації послідовних усних перекладів на заходах будь-якого рівня і в будь-якому регіоні країни, а також за кордоном. Ми працюємо з усіма основними європейськими та східними мовами та здійснюємо послідовний переклад з/на наступні іноземні мови:

 • Англійська;
 • Французька;
 • Німецька;
 • Іспанська;
 • Китайська та ін.

Найчастіше усний послідовний переклад затребуваний наступними заходами:

Публічні заходи

Публічні заходи, такі як: лекції, презентації, семінари, тренінги, виставки та ін. все частіше проходять у Києві та області і часто мають міжнародний характер. Розуміючи всю важливість для Вас такого плану заходів, ми залучаємо усних перекладачів, які володіють не лише високими знаннями в галузі перекладів, а й пунктуальних, тактичних, уважних та харизматичних особистостей.

Ділові перемовини

Для більшої продуктивності таких заходів, як зустрічі, перемовини, наради з іноземними партнерами, Ви можете заздалегідь поговорити з наданим з нашого боку усним перекладачем, виклавши суть питання про що йтиметься, окреслити кінцеву мету, до якої Ви хочете підвести партнерів, а так само узгодити дрес-код. Після проведення діалогу з іноземними партнерами, ми готові допомогти Вам з перекладами будь-якої документації, необхідної для подальшого розвитку співпраці з Вашими партнерами.

Супровід клієнта на угодах, ділові поїздки

 Для супроводу клієнта у ділових поїздках Україною та за кордоном Ви можете скористатися однією з наших пропозицій:

 • Надання перекладача безпосередньо в місті та країні, куди планується Ваш візит;
 • Усний перекладач може супроводжувати Вас протягом усієї поїздки. Варто відзначити, що багато наших перекладачів мають діючі мультивізи в країни Шенгену, США та інші країни.

Усні переклади під час монтажу та налагодження обладнання

У нашому бюро перекладів є ряд перекладачів, що спеціалізуються на проектах з монтажу, налагодження та введення в експлуатацію спеціалізованого обладнання. Наші фахівці можуть допомогти як в усному перекладі, організовуючи взаємодію Вашого персоналу з іноземними фахівцями безпосередньо на об'єкті, так і здійснюючи переклади технічної документації, необхідної для введення та експлуатації обладнання.

Усний перекладач з дипломом

Звертаємо вашу увагу, що такі органи та організації, як:

 • Нотаріальні контори (державні або приватні нотаріуси);
 • Суди всіх інстанцій;
 • Органи ЗАЦС;
 • МВС та інші державні органи,

при наданні послуг усного перекладача вимагають, щоб усний перекладач в обов'язковому порядку при собі мав паспорт та диплом, що підтверджує його кваліфікацію.

Всі наші перекладачі є виключно дипломованими спеціалістами!

Будьте певні, наші усні перекладачі – це запорука успіху будь-якого міжнародного контакту!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
044 500-87-87
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 917-87-87
НАМ ДОВІРЯЮТЬ