ЗАМОВЛЯЙТЕ
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ
Пошта [email protected]

Viber/ Telegram +38 (095) 098-56-00
Viber/ WhatsApp +38 (095) 917-87-87
ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 10.00-17.00,
Онлайн: 24/7

пров. Тараса Шевченка, будинок 7/1
Показати на мапі

Київське обласне бюро перекладів пропонує своїм клієнтам послуги зі сканування та розпізнавання тексту документа з подальшою його ручною правкою, набором частин тексту, що бракують, та форматуванням для приведення його до вихідного або необхідного вигляду. Ця послуга доступна для текстів російською, українською, англійською, французькою, німецькою та іншими іноземними мовами.

Сам процес розпізнавання тексту включає переведення тексту з графічних або різних нередагованих і нетекстових форматів документів в редагований формат. Цей процес нами налагоджений і відточений до дрібниць. На сьогоднішній день існує велика кількість форматів, що не редагуються. День у день ми стикаємося в роботі з друкованими документами, запароленими PDF-файлами, факсами, чеками, накладними та іншими текстами в графічних файлах (таких як TIF, JPG, GIF). Для роботи над розпізнаванням ми використовуємо інтелектуальні системи розпізнавання тексту від таких компаній, як ABBY та SOLID.

Слід також зазначити, що весь процес розпізнавання тексту контролюється безпосередньо редактором, який особисто вносить редагування в налаштування системи розпізнавання і після закінчення процесу виправляє всі недоліки. У результаті ми отримуємо документ у форматі, що редагується, і з належним форматуванням.

Будьте впевнені, що фахівці нашого бюро перекладів у Києві професійно та якісно виконають цей вид роботи. Звертайтесь! Ми завжди готові допомогти Вам!

Виконаємо сканування та переклад будь-якого тексту!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ! ПРИХОДЬТЕ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

А ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ, ПОСТАВТЕ ЇХ МЕНЕДЖЕРУ!

(044) 500-87-87

 

world map
ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ
З УСЬОГО СВІТУ
 
ДЛЯ УКРАЇНИ
044 500-87-87
 
ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН
+38 (095) 917-87-87
НАМ ДОВІРЯЮТЬ